Ahrefs Kullananlar

Baran

Paylaşımcı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Ahrefs i inceledim ve rakip siteyi analiz etme, sitenin hangi sayfasına hangi anahtar kelimeler ile geldiğini öğrenme olayı çok hoşuma gitti böyle bir şey arıyordum. Başlangıç olarak 7 dolarlık trial paketten alacağım. Bunda herhangi bir sınır varmı örneğin inceleyeceğimiz site sınırı günlük sınır falan diğer özelliklerinde de bi sınır var mı onu merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Kaan

Azimli Üye
Lisanslar arası sınırlamalar, gün içinde ahrefs hesabına girişinizde ki İP/Domain/Sonuçlar şeklindedir.
Değişik İP'li hesapları banlıyorlar, günlük 5 ve katları şeklinde domain sorgulama izni veriyorlar.
Çıkan sonuçları lisans modeline göre gösteriyorlar.

florgibb

Yeni Üye
Lisanslar arası sınırlamalar, gün içinde ahrefs hesabına girişinizde ki İP/Domain/Sonuçlar şeklindedir.
Değişik İP'li hesapları banlıyorlar, günlük 5 ve katları şeklinde domain sorgulama izni veriyorlar.
Çıkan sonuçları lisans modeline göre gösteriyorlar.

konu hort demiş :D

Kaan

Azimli Üye
Xyz sektörünün vazgeçilmezi, o yüzden Ahrefs hakkında daha fazla bilgi paylaşıp güncellemeleri takip etmekte fayda var :)

yelkovan

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Ahrefs i inceledim ve rakip siteyi analiz etme, sitenin hangi sayfasına hangi anahtar kelimeler ile geldiğini öğrenme olayı çok hoşuma gitti böyle bir şey arıyordum. Başlangıç olarak 7 dolarlık trial paketten alacağım. Bunda herhangi bir sınır varmı örneğin inceleyeceğimiz site sınırı günlük sınır falan diğer özelliklerinde de bi sınır var mı onu merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba dilerseniz aşağıdaki konumdan 7 doların biraz üstüne + Moz ile birlikte Ahrefs'i 1 aylığına satın alabilirsiniz.

netflixer

Yeni Üye
kullanıyorum ama bir sınırlamayla karşılaşmadım ben şahsen

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar