En Doğru Tavsiyeler

Madenci

Çalışkan Üye
•Değerli dostlar Mining işlemine yeni başlayacak birisi olarak tüm teknik ekipman ve aynı zamanda donanımsal bilgileri edinmeyi talep ediyorum.
•10 Bin Tl gibi bir sistem ile Mining yapmayı düşünüyorum. Bu bütçe ile kurabileceğim en iyi sonuç veren sistem ne olacaktır?
Yardım etme niyetinde ki dostlar isimleri hatta daha yardımcı olmak isteyen arkadaşlar ürün linklerini dahi koyarlarsa benim adıma çok daha iyi olacaktır.(İsim benzerliği neticesinde yanlış ürünü seçmemiş olmamak adına link daha doğru bir yardım olacaktır.)
•Önereceğiniz sistem doğrultusunda ise sizden talebim işi daha iyi ve derinlemesine bilen kimseler olarak:
1-) Alacağım MH/s değeri...
2-)Önerecek olduğunuz sistemin (+-) ne kadarlık bir güç tüketimi sonrası elektrik faturasına ne denli bir yük olacağı (TL bazında)
3-)Bu sistemin günlük bazında ne kadar kazım yapacağı (tercihen ve en mantıklı kazım Ethereum olduğunu okudum forumda)
4-)Neticede aylık olarak kazancının ise ne kadar olacağı.

Bütün bunlar hem bana hemde benim gibi destek talep eden her arkadaşa detaylı bir bilgi olacağından kapsamlı cevaplamanızı rica ediyorum.
Güzel forumlar.

Bu arada elimde yatmakta olan aktif kullanmadığım bir
Gigabyte GA-970A-D3 bir AMD anakart mevcut.Bu yeterli mi iş görür mü yoksa farklı bir tercih mi yapmalıyım?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar