Footer Link Hizmeti (Hacklink)

Selam arkadaşlar da pa değerli siteler den footer link almak isteyenler skype adresime yazabilir

Esc sektörü hariç her sektöre hizmetimiz var.

Skype live:.cid.27c9487fcc3cbeb5

Son düzenleme:

Kaan

Azimli Üye
Tanıtım alıyor musunuz ? Link başı birim fiyatı ve 3 5 kaliteli örnek site atar mısın ?

2 kişiyle çalışma yapıldı + 1 kişiyle daha yapılacak hayırlı uğurlu olsun.

Güncel satışlar devam ediyor sınırlı sayıda ona göre yerinizi alın sağlam yabancı türk linler

bncbaranca

Yeni Üye
Arkadaşlar bu arkadaşa güvenmeyin üç kağıtcıdır parayı gönderdim linklerimi eklemedi üstelik eklediği tüm sitelerimide sildi hakkımı haram ediyorum

Ekli dosyalar

• cats.jpg
    cats.jpg
    218.1 KB · Görüntüleme: 29
Sen benim samimi olduğum meslektaşımın emeğini gasp et. Sonra gel hacklink almaya çalış sana hacklink felan yok. Çakalsın sen çakal şimdi otur ağla okey.

avci34

Azimli Üye
Arkadaşlar bu arkadaşa güvenmeyin üç kağıtcıdır parayı gönderdim linklerimi eklemedi üstelik eklediği tüm sitelerimide sildi hakkımı haram ediyorum
ah be barancıgım ucuza link arayip piyasayi öldürüp 5-10 tl link alman ve pazarligi yapman ,linkcilerden liste çalip cevap vermemek falan derken böyle adamina denk gelip öpmüş seni sevindim @mehmetozdemir1 eline sağlik biraderim

bncbaranca

Yeni Üye
ah be barancıgım ucuza link arayip piyasayi öldürüp 5-10 tl link alman ve pazarligi yapman ,linkcilerden liste çalip cevap vermemek falan derken böyle adamina denk gelip öpmüş seni sevindim @mehmetozdemir1 eline sağlik biraderim
Senin gibi dostlar saolsun boşver giden para olsun :)biz paraya para diyoruz senin gibi evliya çelebi demiyoruz 100 tl versem sabahtan akşama kadar namazsın N sinden anlamayan insanlar namaz kılarlar:)

Senin gibi dostlar saolsun boşver giden para olsun :)biz paraya para diyoruz senin gibi evliya çelebi demiyoruz 100 tl versem sabahtan akşama kadar namazsın N sinden anlamayan insanlar namaz kılarlar:)
Konumun altına bir daha yorum yapma çakal insan. Müslümanım diyorsun birde kendine sahtesin sen aslan

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar