Google Ads Tüm Reklamlarınız Aktif Yayınlanır

swic

Yeni Üye
Öncelikle herkese merhabalar,

Reklamcılık alanında uzun senelerdir ajans ve firmalar aktif olarak çalışmaktayım. Google Ads tarafında tüm reklamlarınızı onay aldırıp yayına alabilirim. Lütfen işini bilen ve ciddi kişiler iletişim kursunlar. Yayına al ödemeni sonra yapıcam diyen kişiler lütfen uzak dursun benden. Yıllardır birçok sektörün reklamlarını yönettim. Reklam onay veya yayına girmediği taktirde ücretlerini iade edeceğimi belirtmek isterim. Teşekkür ederim.

Rio

Yeni Üye
Merhaba size nasıl güvenicez peki ben şuanda bet konusunda firmam var tarafınıza oldu iş yapmak istedik ( sansürlenmiştir ) gibi kelimelerde nasıl guvenıp on odeme yapıcam tarafınıza.? Bu konuda detay verırseniz çalışabiliriz.

swic

Yeni Üye
Merhaba size nasıl güvenicez peki ben şuanda bet konusunda firmam var tarafınıza oldu iş yapmak istedik ( sansürlenmiştir ) gibi kelimelerde nasıl guvenıp on odeme yapıcam tarafınıza.? Bu konuda detay verırseniz çalışabiliriz.
çalışmak zorunda değilsiniz hocam. ben şartlarımı söyledim. sektörde işini bilmeyen insanlar uzak dursun benden. reklam yayına çıkmadığı sürece iadeyi anında yaparım.

feyyaz36

Üye
çalışmak zorunda değilsiniz hocam. ben şartlarımı söyledim. sektörde işini bilmeyen insanlar uzak dursun benden. reklam yayına çıkmadığı sürece iadeyi anında yaparım.

hocam buraya konu açmışsanız sonuçta birileri sizinle çalışması için konu açtınız millet merak eder kimsin nesin doğru birimisin dolandırıcımısın onun güvenmek ister insan sizde direk diyorsunuz para gelmeden ben iş yapmam bunu size başkası söylese hemen paranızı atarmısınız ???

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar