Güvenilir Tek Cloud Mining Sitesi

Fare

Çalışkan Üye
2013'ten bu yana kripto para üretimiyle ilgileniyorum ve ilk günden beridir kullandığım bir web sitesi var, bulut madenciliği yapmak isteyen arkadaşlar için çok iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum.

Her cloud mining sisteminde olduğu gibi burada da referans sistemi mevcut ancak %1 gibi bir rakam olduğu için referansa odaklanıp kazanç sağlamak zor. Yinede referansımdan katılmak isteyen arkadaşlar için: linkini kullanabilirler.

Hiç para yatırmadan mining yapmak zor ancak Product sekmesinden Faucet'e girerek 24 saatte bir defa bonus alabilirsiniz. Benim tavsiyem, Doge, Curecoin gibi uzun vadede yükselecek paralara 100 dolar gibi bir yatırım yapmanız. 2016'nın başında 50 dolarlık yatırım yaparak GHS 4.0 (üretim değeri) satın aldım ve üretimi Dogecoin'e aktardım. 2017 Eylül ayının sonralarında Dogecoin'in aniden 20 kat değerlenmesi sonucu ciddi kâr sağladım. Sistemi at köşeye beklesin mantığıyla düşünün. Eobot yatırılan paranın 13 ayda (hiçbir kur değişimi olmazsa) mutlaka kendisini çıkaracağını garanti ediyor. 5 yıllık GHS almanız halinde uzun vadede yükselecek bir coine yatırım yapabilirsiniz.

Aynı zamanda 24 saatlik satın alım yapmak da mümkün. Eğer kısa süre içinde yükseleceğini düşündüğünüz bir coin varsa üretmek için 24 saatlik GHS satın alabilirsiniz. Ben bu seçeneği Ripple'da kullandım ancak Aralık başında yükselen para maalesef yeni yıla daha düşük girdi ve Poloniex hesabıma aktarıp borsada satmak zorunda kaldım. Coin borsasını iyi okuyanlar ciddi paralar kazanabilirler.

Siteye para yatırmak "maalesef" Epay ile mümkün, öncesinde direkt banka kartından çekim yapıyordu, ben Epay'ı bir türlü sevemedim ancak kripto paralar ile de yatırım yapılabiliyor, BTCTurk, Paribu vb. hesaplarda coini olanlar Eobot'a Deposit seçeneği ile para yatırabilirler.

Referans üretim mantığı ile para kazanmak mümkün, dediğim gibi uzun süredir Eobot kullanıyorum ancak 18 referansım var ve sadece 2.4 dolar kazanç sağlamışım. Ciddi bir şey değil yani. Yinede buna odaklı olan ve gayet kazanç sağlayabilen kimseler de var, onlar için de uygun bir adres.

LİNK:

Eobot, Poloniex siteleri hakkında bir sorunuz olursa memnuniyetle cevaplarım. İyi forumlar.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar