Noticia WordPress Haber Teması

Nursen

Paylaşımcı Üye
Wordpress Haber Teması - WordPress Haber Temaları - WP Haber Teması

WordPress Haber Teması – WordPress Haber Temaları – Noticia

Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 85| Mobil 68
Pingdom Website Speed Skoru: 92
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 90% )| Yslow C (77%)

WordPress haber temaları listesinde yer alan bir diğer muazzam tema ise Noticia. Hız kriteri konusunda ise yine MyThemeShop temaları kadar iyi sonuçlar vermese de, sınıfı geçer nitelikte sonuçlara sahip;

#Noticia haber, dergi, profesyonel blog veya diğer editoryal web fikirleri için kullanılmya oldukça uygun, yani aynı anda onlarca içeriği ziyaretçilerinize sunabileceğiniz, sınırsız renk varyasyonunu, yüzlerce yazı tipini, çeşitli sayfa şablonlarını içerisinde barındıran gerçek anlamda muazzam bir tema.

#Temanın çok yüksek olsa da, hemen çıkma oranının MyThemeShop temalarına göre daha yüksek olacağını düşünüyorum.

Çünkü ziyaretçilere sunulan ana içeriğin yanında yer alan diğer içeriklerin MyThemeShop temaları kadar dikkat çekici ve tıklamaya ikna edici bir gösterim stiline sahip olduğunu düşünmüyorum.

Bu konuda verilere dayalı bir çalışmam yok fakat, verilere dayalı olarak kanıtlanmış ve benim de tecrübe ettiğim bir gerçek varsa, oda büyük yazıların her zaman için daha fazla etkileşime yol açtığı.

Ancak yine de noticia oldukça iddaalı ve gerçekten en iyi wordpress haber temaları arasında yer almayı başarabilen sayılı haber temalarından bir tanesi. Demosunu incelemenizi mutlaka tavsiye ederim. Çünkü aradığınız haber teması noticia olabilir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar