Standart 74 Adet A ve C CLass IP'de ESC-MASAJ Sitesinden Tanıtım ve Link Satışı!

King

Yasaklı Üye
Merhabalar,

Başlık da belirttiğim gibi toplam da 74 adet ( sansürlenmiştir )-masaj sitesi bulunmaktadır. Her site farklı ile ait olmak ile beraber ilk 10 ve ilk 20 arasında yer alan sitelerdir.

Günlük 4K 4,5K arası tekil hit bulunmaktadır. Siteler de bayan ilanları da yer almaktadır.

Siteler belli sıralama konumunu almış ve otoriter sitelerdir. Siteler den daha evvel hiç bir şekilde tanıtım yazısı ve link çıkışı sağlanmamıştır.

Siteler sıfır çıkış olmak ile beraber ilk kez link/tanıtım satışı gerçekleşecektir.

Siteler tarafıma ait olmak ile beraber kiraya vermek, satışını sağlamak kesinlikle söz konusu değildir.

Aylık duruma göre 301 işlemi tarafımca atılmakta olup AMP ilan sistemi üzerinden ilanlar eklenmektedir.

57 adet C Class'da bulunan (CloudFlare) ESC ilan sitesi.
17 adet A Class'da bulunan (CloudFlare) MASAJ ilan sitesi.

Sitelerin tamamı CloudFlare'de barınmaktadır. Siteler güncel olarak aktif tutulmaktadır.

Konumlara göre sıralama yapacak olursak şu şekilde özetleyebilirim.

• Niğde
  • Bursa
  • Kastamonu
  • Erzincan
  • Uşak
  • Balıkesir
  • Bolu
  • Ağrı
  • Antalya
  • Batman
  • Adana
  • Samsun
  • Trakya
  • Nevşehir
  • Muş
  • Denizli
  • Mersin
  • Malatya
  • Erzurum
  • Manisa
  • Kütahya
  • Afyon
  • Yalova
  • Çanakkale
  • Elazığ
  • Isparta
  • Diyarbakır
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Trabzon
  • Hatay
  • Izmit
  • Adıyaman
  • Ardahan
  • Kuşadası
  • Mardin
  • Eskişehir
  • Konya
  • Tunceli
  • Iğdır
  • Rize
  • Sakarya
  • Kayseri
  • Kahramanmaraş
  • Giresun
  • İstanbul
  • Beylikdüzü
  • Haymana
  • Avcılar
  • Şirinevler
  • Maltepe
  • Kartal
  • Pendik

BİLGİ : Her hangi bir ortağım yoktur. Ortak almayı da düşünmüyorum. Her zaman tek tabanca, ağrısız başım demektir. Linkwheel ve Piramit Link yapısı konusun da bir ihtiyacım yoktur. Shell sitem olduğu için günlük 500 - 1K arası site düşmekte ve siteleri kendim Tanıtım Yazısı ve Link konusun da takviye işlem sağlayarak işlemleri gerçekleştiriyorum. Bu tür ihtiyaçlarım yoktur. Bu tür ortaklık içeren mesaj teklifleri göndermeyiniz.

TANITIM : Toplam da 74 adet web sitesinden tanıtım yazısı fiyatı olarak 750 TL düşünüyorum. Site Başı 10 TL gibi bir rakama tekabül etmektedir.

LİNK : Toplam da 74 adet web sitesinden link fiyatı olarak 1250 TL olarak belirlenmiştir. Site Başı olarak 16 TL fiyat belirlenmiştir.

Fiyat sabit olmak ile beraber indirim söz konusu değildir. Piyasada daha uygun fiyata kaliteli hizmet sağlayan birisi var ise hiç düşünmeden O arkadaş ile ticaret gerçekleştirebilirsiniz. Toplu alımlar da fiyat'da % 40 gibi bir indirim uygulanabilmektedir.

Hep

Çalışkan Üye
İstanbul ve ilçeleri için site adresi, hit bilgisi ve fiyat iletebilir misiniz? Banner reklam alıyor musunuz?

Ayrıca ödeme yöntemleri nedir?

King

Yasaklı Üye
PM gönderildi arkadaşlar iki ayrı link ve bir adet tanıtım yazısı satıldı sitelerden.
Satış devam ediyor.

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Pm alabilirmiyim - 1 adet tanıtım - 1 adet link eklesek ne olur

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Helal olsun kardeşim liste harika başarılarının devamını diliyorum bir iki güne para toplayıp rahatsız edeceğim.

King

Yasaklı Üye
Teşekkürler egemen hocam, Pek fazla musait olup online olamıyorum. Geç de olsa geri dönüş sağlıyorum arkadaşlarımıza, Konu aktif ve satış devam etmektedir. Toplam da 7 adet link satışı sağlandı ayrı ayrı, sorun sıkıntı yaşamadık yaşatmadık.

"Bulunmaz Hint Kumaşı" misali Link ve Tanıtım yazısı arayan arkadaşlar iletişime geçebilirler.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar