Tüm sorularım tek başlıkta tam 12 adet

Kerimcan

Çalışkan Üye
1 – Google webmaster toolsa gibi 4 üylede kayıt olmak zorundamıyım cevap evet ise hangisinin verilerini incelemem doğru olur. Site haritasını tüm sürümleri içinmi ekleyeceğim

2- Blogumun facebook sayfasını kurdum ancak paylaşım yaptığım halde bu paylaşımı kimse görmediğinden büyümüyor öyle kendi kendime paylaşım yapıyorum nasıl büyütürüm

3- Blogumun instagram sayfasını kurdum etiket ekleyerek yavaşça büyütüyorum ancak hikaye görüntülenmesi hiç alamıyorum ve takip edenler hep büyümek isteyen sayfalar ne yapmalıyım

4- Redditte linkimi paylaşıyorum ancak hit gelmiyor redditten gelen hiti nasıl yüksek rakamlara çıkarabilirim

5- Reddit gibi geniş kitleleri yakalayabileceğim sosyal imleme sayfaları nelerdir ve o sayfalarda nasıl geniş kitleye ulaşırım

6- Twitter tumblr gibi mecralar klasik bir blog sitesi için kullanılmalı mı

7- Sitemdeki bir içeriği farklı forumlarda paylaşıp şu siteden alıntıdır diye kendi sitemi göstersem bana zararı mı olur yararı mı? Neden?

8- Bir fotoğraf/video hazırlayıp bunu otomatik olarak tüm sosyal medya hesaplarımda paylaşabileceğim bir program varmı

9- Resim üstüne kaliteli yazı yazabileceğim bir program önerisinde bulunabilir misiniz ? Kaliteli görsellere kaliteli yazılar gömüp sosyal hesaplarımda paylaşmak istiyorum. Adobe photoshop gibi komplike programlar yerine arayüzü kolay ve uğraştırmadan kaliteli yazılar gömebilmeliyim

10- Sitem için web view uygulaması yaptırmalımıyım getirisi nasıl olur

11- Amp olayını inceledim ama tam olarak anlayamadım net bir bilgi verirmisiniz

12- Sosyal medyada sitemin linkini paylaşıp bir kaç saat sonra kaldırsam sitem için bir zararı olur mu

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar