XYZ Site için ifadeniz alındımı ?

babayorgun

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar xyz site için daha önce hiç ifadeye çağrılan oldumu ?

f3rh4t

Yasaklı Üye
( sansürlenmiştir ) sitesi için aldılar en altında designed seo powers yazmışım oda kendi siteme gidiyordu dalgasına koymuştum ifadeye çağırdılar

ben dedim tema internette geziyor biri eklemiştir site benle alakalı değil diye zaten tema bana aitti site başkasınındı birşey çıkmadı

( sansürlenmiştir ) site için çağıracaklarını sanmam ama birinin ismi soyismi geçiyorsa çağırırlar

mars

Üye
( sansürlenmiştir ) sitesi için aldılar en altında designed seo powers yazmışım oda kendi siteme gidiyordu dalgasına koymuştum ifadeye çağırdılar

ben dedim tema internette geziyor biri eklemiştir site benle alakalı değil diye zaten tema bana aitti site başkasınındı birşey çıkmadı

( sansürlenmiştir ) site için çağıracaklarını sanmam ama birinin ismi soyismi geçiyorsa çağırırlar

Merhaba ( sansürlenmiştir ) sitelerinin durumu şuan nedir hocam ? bazılarını içeri atıyorlar, ama bütün siteler açık, anlamış değilim

Kaan

Azimli Üye
Adınıza ait, Domain/Hosting/Sunucu/Dekont/Telefon ve PC'nize el konulduğunda inceleme sırasında müstehcen içerikler bulunursa şimdiden "uzun ince bir yoldayım" türküsünü söylemeye başlayabilirsiniz.

f3rh4t

Yasaklı Üye
Merhaba ( sansürlenmiştir ) sitelerinin durumu şuan nedir hocam ? bazılarını içeri atıyorlar, ama bütün siteler açık, anlamış değilim

hocam zaten ( sansürlenmiştir ) sitesi açıyorsanız domaini hostingi neden tr den alasinizki godadyden uydurma isimle alın ben kendi adıma açtığımdada birşey diyen olmadı işin açığı şikayet yoksa hiç birşey olmaz yalnız tokatçı ecsort siteleri ne hikmetse alınmıyor adamlar çünkü sen zaten gönüllü adamın kimliğine parayı yatırıyorsun havale yada eft yapmıyorsun

Adınıza ait, Domain/Hosting/Sunucu/Dekont/Telefon ve PC'nize el konulduğunda inceleme sırasında müstehcen içerikler bulunursa şimdiden "uzun ince bir yoldayım" türküsünü söylemeye başlayabilirsiniz.

birine ait içerik video yoksa birşey olmaz hocam en fazla 1 hdd alırsın çünkü senin hdd ni el koyuyorlar

mars

Üye
Kaan doğru söylüyor, üzerine kayıtlı birşey olmuyacak. ayrıca şikayet durumuna kendini düşürmüceksin, tck da site açmak tam olarak suç olarak gürünmüyor. fakat senin hakkında sürekli şikayet varsa, geçmiş olsun

babayorgun

Yeni Üye
Domain adıma ve isimtescil den bilgilerim emniyet verilmiş şuanda ifadeye çağrılmadım. Ama internetini kullandığım kişi ifadeye çağrılmış :(

imparator

Çalışkan Üye
birilerimi şikayetci olmuş? yoksa dolandırılma mevzusu falanmı var?

LG700

Yeni Üye
Neden çağrıldığın önemli, tr den birinin görüntüleri varsa ve direk şikayet üzerine ifadeye çağrılırsan farklı ceza alırsın, müstehcen görüntü yaymaktan ayrı ceza alırsın.

babayorgun

Yeni Üye
Şuan ifade için çağrılmadım. Site 2014 2015 de aktifti dolandırıcılık kesinlikle değil şikayet olup olmadığınıda bilmiyorum. istanbul savcılık 2015'de dosyayı açmış

agarta

Yeni Üye
Merak ettiğim konu xyz içerik için yurtdışı hosting kullanıyorum, dosya yüklerken veya içerik eklerken vpn kullanmam gerekir mi ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar